Krajské kolo hry Plameň 2014

Či je teplo a či dážď, ony svedomito dvakrát do týždňa trénujú a pripravujú sa na súťaž. Reč je o mladých hasičkách. Tie si svojím víťazstvom na okresnom kole hry „Plameň“, vybojovali postup do ďalšej fázy súťaže. Krajské kolo sa konalo v sobotu 21. júna 2014 v Strážskom v okrese Michalovce.

Čítaj ďalej

Okresné kolo hry Plameň

Po úspešnom úvode Ligy mladých hasičov na halovej súťaži v Čani, kde dievčatá obsadili 1. miesto a chlapci 7. miesto sa obe naše družstvá zúčastnili okresnej súťaže mladých hasičov s názvom „Plameň“, ktorá sa konala dňa mája 2014 v Košiciach v areály Strednej odbornej školy technickej.

Čítaj ďalej

Kecerovský pohár 2014

kresná liga mladých hasičov pokračovala svojim tretím kolom v obci Kecerovce na súťaži o Kecerovský pohár. Súťaž sa konala v sobotu 26. júla 2014 na miestnom futbalovom ihrisku. Zúčastnilo sa jej 13 družstiev v kategórii chlapci a 4 v kategórii dievčatá.

Čítaj ďalej

Chodbovica 2016

Otvorenie nového súťažného ročníka Okresnej ligy Mladých hasičov sa už tradične konalo u nás doma v Poproči - Popročskou chodbovicou. Súťaž sa konala v sobotu 6. februára 2016 v Základnej škole. Zúčastnilo sa jej 23 družstiev. Úvodný nástup sa konal v telocvični, kde sa mládeži prihovorili funkcionári miestnych a okresných organizácii DHZ.

Čítať ďalej...

Krúžok mladých hasičov 2015/16

Aj v tomto školskom roku máme na ZŠ s MŠ v Poproči zriadený záujmový útvar Mladí hasiči. Tento rok sa doň prihlásilo 20 žiakov. Deti sa naučia aký je rozdiel medzi ohňom a požiarom, ktoré látky sú horľavé a ktoré sú nehorľavé, druhy hasiacich prístrojov a ich použitie.

Čítať ďalej...

O pohár starostky mesta Prešov

Halová súťaž mladých hasičov

Po skončení našej okresnej ligy mladých hasičov sme sa chceli udržať v súťažnej rutine, tak sme využili príležitosť zúčastniť sa súťaže v susednom Prešovskom kraji. O pohár primátorky mesta Prešov bojovalo celkovo 38 družstiev v dvoch kategóriách. Našu obec reprezentovalo družstvo dievčat.

Čítať ďalej...

Halová súťaž 2015

Po Popročskej chodbovici, úvodnej súťaži aktuálneho ročníka, pokračovala Okresná liga mladých hasičov 7. ročníkom halovej súťaže . Halová súťaž sa konala 21. marca 2015 tradične v obci Čaňa v miestnej telocvični.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie

Creatin ethyl ester nejsilnější forma creatinu