Krajské kolo hry Plameň 2014

Či je teplo a či dážď, ony svedomito dvakrát do týždňa trénujú a pripravujú sa na súťaž. Reč je o mladých hasičkách. Tie si svojím víťazstvom na okresnom kole hry „Plameň“, vybojovali postup do ďalšej fázy súťaže. Krajské kolo sa konalo v sobotu 21. júna 2014 v Strážskom v okrese Michalovce.

Čítaj ďalej

Okresné kolo hry Plameň

Po úspešnom úvode Ligy mladých hasičov na halovej súťaži v Čani, kde dievčatá obsadili 1. miesto a chlapci 7. miesto sa obe naše družstvá zúčastnili okresnej súťaže mladých hasičov s názvom „Plameň“, ktorá sa konala dňa mája 2014 v Košiciach v areály Strednej odbornej školy technickej.

Čítaj ďalej

Kecerovský pohár 2014

kresná liga mladých hasičov pokračovala svojim tretím kolom v obci Kecerovce na súťaži o Kecerovský pohár. Súťaž sa konala v sobotu 26. júla 2014 na miestnom futbalovom ihrisku. Zúčastnilo sa jej 13 družstiev v kategórii chlapci a 4 v kategórii dievčatá.

Čítaj ďalej

Chodbovica 2019

Je to deň, kedy je dovolené behať po škole

 V prvú marcovú sobotu sa stretli najmladší nadšenci hasičského športu v priestoroch našej základnej školy, ktorá bola dejiskom už 5 ročníka „Popročskej chodbovice“, na ktorú zavítalo 21 súťažných družstiev. Súťaž začala slávnostným nástupom v telocvični školy, kde zaznela Slovenská hymna. Po nej sa slova ujal veliteľ Martin Jasaň, ktorý privítal všetkých prítomných. Nesmierne nás potešila prítomnosť vzácneho hosťa Pavla Ceľucha prezidenta DPO, ktorý prijal naše pozvanie a prišiel nás pozdraviť.

Čítať ďalej...

Jesenný zraz MH 2018 - Zlatá Idka

Neporaziteľnosťou si získali rešpekt súperiek 

Piatok 7.9.2018, posledný deň prvého školského týždňa bol výnimočným pre mladých hasičov, ktorých čakala posledná súťaž aktuálneho ročníka Ligy mladých hasičov „Jesenný zraz“.  Súťaž sa konala na Zlatej Idke a pozostávala z troch disciplín: branný pretek s prekážkami, štafeta požiarnych dvojíc, teoretické vedomosti o prenosných hasiacich prístrojoch a doplnkom tejto súťaže je pretek jednotlivcov. Za krásneho slnečného počasia sa na trať súťaže postavilo 19 hasičských družstiev z celého okresu, aby si medzi sebou zmerali sily. Trinásť družstiev bolo v kategórii chlapcov a šesť v kategórii dievčat.  V oboch kategóriách sme mali svoje zastúpenie.

Čítať ďalej...

Chodbovica 2018

Za každým úspechom stojí veľa driny 

Sobotné dopoludnie dňa 17.2.2018 sa nieslo v duchu súťažnej atmosféry, ktorá zaplavila priestory základnej školy. Dobrovoľný hasičský zbor obce Poproč, Základná škola s materskou školou Poproč a Liga mladých hasičov pri ÚzV DPO SR Košice – okolie organizovali už 4. ročník súťaže mladých hasičov „Popročská chodbovica“, ktorá zároveň  odštartovala 10. ročník Ligy mladých hasičov.

Čítať ďalej...

Halová súťaž 2018

Šťastie praje pripraveným 

V sobotu dňa 24.03.2018 sa konala tradičná halová súťaž mladých hasičov v Čani. Súťaže sa zúčastnilo 30 súťažných družstiev z nášho okresu. Na súťažiacich čakali tri disciplíny: štafeta požiarnych dvojíc, štafeta 5 x 30 m a uzlová štafeta. Doplnkom súťaže bol pretek jednotlivca vo viazaní uzlov. Na súťaži nás reprezentovalo družstvo chlapcov aj dievčat.

Čítať ďalej...

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat